«Укргазвидобування» розпочне розробки чотирьох нових газових родовищ уже з січня

«Укргазвидобування» з групи «Нафтогаз» передала на остаточне узгодження розробки чотирьох нафтогазових ділянки і підтверджує готовність вкласти в розробку 3,6 млрд грн протягом перших п'яти років.

Проєкти угод про розподіл продукції (УРП) в Міжвідомчу комісію були передані по чотирьох нафтогазових ділянках — Балаклійській, Іванівській, Бузівській і Берестянській.

1606474585.jpg

«Тепер справа в формальному узгодженні угод і, відповідно до законодавчих вимог, це треба зробити максимум на початку січня. В умовах, коли ключові українські родовища виснажені, освоєння нових, перспективних активів не можна далі відкладати», — зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобуток».

Telegram Logo

За угодами, є зобов'язання в перші п'ять років провести 3D сейсмічну розвідку на площі 1,55 тис. км2 і пробурити 12 розвідувальних свердловин. Загальний обсяг інвестицій повинен скласти 3,6 млрд грн.

Як повідомляється, «Нафтогаз» буде самостійно освоювати Балаклійську та Іванівську ділянки. Канадська Vermilion Energy вирішила не брати участі в проєктах. Серед причин вказані зниження цін на газ і нафту та глобальний економічний спад.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«За останні півтора року Vermilion Energy налагодила з «Нафтогазом» тісні робочі відносини. Незважаючи на те, що Vermilion Energy вирішила не продовжувати переговори про підписання УРП, ми сподіваємося, це не відіб'ється негативно на планах «Нафтогазу» з розробки ділянок відповідно до угод», — сказав Дженсон Тан, віцепрезидент з розвитку бізнесу Vermilion.

Напередодні Кабмін дозволив «Нафтогазу України» займатися розробкою і видобутком природного газу на шельфі Чорного моря

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини