Український авторинок: стабілізація падіння

Фото: Сергiй Суховський

Фото: Сергiй Суховський

Український авторинок: стабілізація падіння

У лютому 2021 року продали 6,4 тис. авто — на 8% менше, ніж роком раніше

Останній місяць зими приніс двоякі почуття. З одного боку, січневе падіння продовжилося — всього було реалізовано 6443 нових автомобіля, що на 8% менше торішнього показника. З іншого, за 28 днів лютого продали на 12% автомобілів більше, ніж за 31 день січня. Який, зі свого боку, провалився ще значніше — на 17,3%. До того ж за найкоротший місяць переважна більшість основних операторів свої обсяги продажів збільшили.

Найзатребуванішим автомобілем України знову стала Toyota RAV4, випередивши торішніх лідерів Renault Duster і Kia Sportage. Аналогічна картина в «абсолютному заліку» — японський бренд зберіг лідируючу позицію, та й французи скоротили відставання, яке в січні виглядало жахливим (24 автомобіля проти 256).

У Skoda немає такого однозначного бестселера, але завдяки більш затребуваній модельній лінійці вона легко випередила Kia в боротьбі за третє місце. А після того, як набере обертів нова кредитна програма Skoda Grade, відрив напевно збільшиться ще значніше. Так, завдяки Sportage корейці все ще серед лідерів, але розрив між цим сімейством й іншими моделями марки пригнічує.

Telegram Logo

Найсуттєвіші прорив і провал лютого — у Volkswagen і Peugeot відповідно, які змінили своє положення в top-20 відразу на шість позицій.


Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Таблиця: AUTO-Consulting

Таблиця: AUTO-Consulting

Український авторинок: стабілізація падіння


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини