Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гендиректор ДТЕК запропонував українцям виїхати за кордон на зиму

У ДТЕК закликали українців економити світло та виїхати за кордон на зиму

У ДТЕК закликали українців економити світло та виїхати за кордон на зиму

Російські атаки пошкодили майже половину енергосистеми України. Через це гендиректор компанії ДТЕК Максим Тимченко закликав українців подумати про можливість виїзду за кордон на зимовий період.

В інтерв’ю BBC Тимченко зазначив, що з кожною російською атакою система стає менш надійною. Тому зниження споживання — це ключ для функціонування енергосистеми.

Quote«Якщо є можливість знайти альтернативне місце проживання ще на три-чотири місяці, це дуже допоможе системі», — розповів гендиректор ДТЕК.

До цього часу відключення світла зазвичай обмежувалися кількома годинами, але подальші російські атаки можуть призвести до більш тривалих знеструмлень, додав Тимченко. Крім того, стає все важче відновлювати пошкоджену інфраструктуру через нестачу обладнання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«На жаль, у нас закінчилось обладнання і запчастини. Тому ми звертаємось до наших партнерів, представників влади, компаній і виробників з проханням допомогти нам із терміновим постачанням обладнання», — каже Тимченко.

Контекст. Враховуючи шкоду, якої російські ракети завдали нашій енергетичній інфраструктурі, українців попередили про можливу відсутність електроенергії днями. Так, наприклад, жителям Києва та області повідомили про екстрені відключення — світло вимикатимуть без попередження.

Деяким регіонам зараз ще важче. У звільненому від російських загарбників Херсоні все ще відсутнє електропостачання: окупанти вщент зруйнували енергосистему обласного центру.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини