Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світло вимикатимуть без попередження: жителям Києва та області повідомили про екстрені відключення

ДТЕК запровадив екстрені відключення світла у Києві та Київській області 18 листопада. Фото: tvoemisto.tv

ДТЕК запровадив екстрені відключення світла у Києві та Київській області 18 листопада. Фото: tvoemisto.tv

У Києві та Київській області з 16:00 п'ятниці, 18 листопада, знову запровадили екстрені відключення світла. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК.

Рішення про запровадження екстрених відключень ухвалили в НЕК «Укренерго».

Quote«За розпорядженням НЕК «Укренерго» вимушені знову проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні», — йдеться в повідомленні ДТЕК.

Водночас користувачам нагадали, що в разі запровадження екстрених відключень графіки стабілізаційних відключень не діють.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У компанії звернулися до користувачів поставитися з розумінням до обмежень і запевнили, що енергетики намагаються якомога швидше виправити ситуацію.

Контекст. Ситуація з енергозабезпеченням країни стала критичною після останнього обстрілу росією території України 15 листопада. Тоді російські окупанти випустили по Україні майже 100 ракет, і хоча більшість із них ліквідували сили ППО, частина все-таки долетіла до цілей і зруйнувала об'єкти критичної інфраструктури. Через це подекуди люди змушені залишатися без світла на 15 годин. Однак деякі користувачі говорять, що вони не бачили світла вже декілька днів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини