Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Екстрені вимкнення і ніяких прогнозів: що зараз відбувається з електропостачанням на Київщині

Наслідки ракетного удару hосії 15 листопада продовжують ліквідувати. Фото: Telegram

Наслідки ракетного удару hосії 15 листопада продовжують ліквідувати. Фото: Telegram

У Київській області вже декілька днів поспіль продовжується ліквідація наслідків ракетного удару рф по Україні 15 листопада. Наразі ситуація в регіоні залишається складною, як і в цілому по країні. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Він наголосив, що відповідно до рішення НАЕК «Укренерго» в Київській області тривають екстрені відключення електрики.

Quote«Це потрібно для того, щоб втримати стабільну роботу енергосистеми в критичних умовах та уникнути ще більших аварій», — пояснив Кулеба.

Також він зазначив, що у разі екстрених вимкнень електроенергії енергетики не можуть спрогнозувати, коли електропостачання буде відновлене. При цьому він додав, що чим більше буде атак у майбутньому, тим гіршою буде ситуація.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ворог цілеспрямовано б’є по нашій енергетиці, тим самим намагається нас зламати. Кожний з нас вимушений змінювати спосіб життя. Але витримка і мужність – те, що нам сьогодні необхідно,» — звернувся очільник Київської ОВА до громадян.
Відключення світла у Київській області. Фото: Telegram/Київська ОВА

Відключення світла у Київській області. Фото: Telegram/Київська ОВА

Контекст. Нагадаємо: З жовтня росія активно б'є по критичній інфраструктурі України. Перші удари не завдали значної шкоди енергосистемі україни, однак певні проблеми все ж виникли. Після декількох наступних таких ударів енергоспоживання України опинилося під загрозою, зокрема у центральних та північних областях.

Останній ракетний обстріл, який відбувся 15 листопада, залишив значну частину України без світла. Деякі міста й досі не можуть налагодити енергопостачання, люди покедуки залишаються без світла понад 12 годин.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Енергетики попереджають українців, що такі тривалі відключення скоро стануть звичнними, а світло будуть давати буквально на декілька годин на день.

У той же час на росії заявили, що у цих обстрілах винна українська влада, бо вона не погоджується на переговори з москвою.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини