Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світла не буде по 10–12 годин: киян попередили про важку зиму

Світла у Києві взимку не буде по 10-12 годин. Фото: portal.lviv.ua

Світла у Києві взимку не буде по 10-12 годин. Фото: portal.lviv.ua

З початком зими електропостачання в Києві може бути відсутнє по 10 — 12 годин. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

За його словами, зараз дефіцит потужності в енергосистемі України складає 1 — 1,5 млн кВт, однак із початком морозів він зросте вдвічі й сягне 2 — 3 млн кВт, а то й вище.

Quote«За таких умов найреалістичнішими можуть бути прогнози щодо відключення електрики на 10 – 12 годин на добу після початку заморозків», — заявив Сахарук і закликав жителів української столиці почати готуватися до цього.

Варто зазначити, що більше постраждають жителі лівобережної частини Києва, оскільки там більш густонаселені райони, тобто котельні більші й споживають, відповідно, більше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, через такі тривалі відключення в Києві можливе перемерзання систем водопроводу та каналізації, що є ще одним викликом для міста.

Контекст. Нагадаємо: раніше виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив, що в енергетиків закінчується обладнання для відновлення енергосистеми України після російських атак.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини