Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна запросила аварійну допомогу з Білорусі

Україна запросила аварійну допомогу з енергосистеми Білорусі. Фото: Pixabay

Україна запросила аварійну допомогу з енергосистеми Білорусі. Фото: Pixabay

З 11 ранку 25 січня Білорусь почала надавати аварійну допомогу Об’єднаній енергосистемі України.

Quote«Надання електричної потужності здійснюється на запит української сторони 25 січня з 11:00 до 18:00 у межах двостороннього договору про надання аварійної допомоги», — ідеться в повідомленні пресслужби білоруського Міненерго.

Максимальна потужність становитиме 150 МВт, додали у відомстві.

Контекст. Напередодні під час брифінгу за підсумками засідання Ради нацбезпеки заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма анонсував можливий запуск абсолютно всіх наявних в Україні атомних блоків. Він додав, що відповідне рішення ухвалюватиметься з огляду на температурний режим у країні найближчими днями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Плануємо протягом найближчих десяти днів, залежно від температурних режимів, під'єднання 15-го блока та взяти рекордне навантаження понад 13 ГВт, чого, в принципі, ніколи не було», — заявив Шурма.

На сьогодні в України не працюють три енергоблоки:

  • блок №1 на Хмельницькій АЕС (о 04:22 його вивели на ремонт через спрацювання диференційного захисту блочного трансформатора з подальшою роботою захисту реакторної установки);
  • енергоблок №4 Рівненської АЕС (триває плановий ремонт);
  • енергоблок №4 Запорізької АЕС (протягом дня його відключать від енергосистеми для проведення робіт з усунення газової нещільності системи охолодження турбогенератора).
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини