Facebook Pixel

Україна увійшла до «зеленої» коронавірусної зони за критеріями ЄС

Україна увійшла до «зеленої» коронавірусної зони за критеріями ЄС. Фото: Офіс президента

Україна увійшла до «зеленої» коронавірусної зони за критеріями ЄС. Фото: Офіс президента

Станом на 14 червня Україна за показниками захворюваності на COVID-19 увійшла до «зеленої» зони відповідно до критеріїв ЄС. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського.

Захворюваність становила 74,7 випадку на 100 000 людей за встановленого в ЄС порогового значення 75 випадків.

Раніше повідомлялося, що минулого тижня всі регіони України перейшли в «зелену» зону епідемічної небезпеки COVID-19 згідно з вимогами українського законодавства.

Telegram Logo

Як повідомив на нараді прем'єр-міністр Денис Шмигаль, за минулу добу виявлено 420 нових хворих на COVID-19. Це найнижчий показник за останній рік.

За даними Міністерства охорони здоров'я, 420 нових хворих було зафіксовано 13 червня, а 14 червня їх стало вже 1014.

Україна вже отримала 4,85 млн доз вакцин. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що після підтвердження всіх контрактів на постачання вакцин згідно з програмою COVAX Україна отримає понад 10 млн вакцин різних виробників до кінця літа, якими планується вакцинувати 5 млн громадян.

Триває робота зі створення COVID-сертифіката. За даними Міністерства цифровий трансформації, 1 липня внутрішній український COVID-сертифікат має з'явитися в застосунку «Дія».

Додатково. В Україну не пускають іноземців, які щеплені російською вакциною «Супутник V». Це пов'язано з тим, що її не визнала Всесвітня організація охорони здоров'я та сама Україна.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини