Україна опустилася на 11 пунктів в рейтингу простоти сплати податків

У щорічному рейтингу простоти сплати податків Paying Taxes 2020, який складають Всесвітній банк та аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (PwC), Україна опустилася до 65-го місця (з 190). За рік вона втратила 11 пунктів.

Експерти PwC вважають, що втрата позицій України зумовлена, насамперед, активними діями інших держав щодо автоматизації процесів і скорочення часу адміністрування податків, а також збільшенням фіскального навантаження на бізнес у нашій країні.

Основне питання, яке вимагає невідкладної уваги, — це велика кількість часу на податковий облік. У середньому вітчизняний бізнес витрачає на облік 328 годин на рік, що вдвічі більше, ніж у розвинених країнах.

Telegram Logo

Польща опустилася в рейтингу з 69-го місця на 77-е, Молдова піднялася з 35-го до 33-го місця, Туреччина піднялася з 80-го на 20-те, Угорщина перебралася з 86-го на 56-те місце, Білорусь зберегла своє місце в рейтингу – 99-те, а Росія опустилася з 53-го місця на 58-ме.

Список очолили Бахрейн, Гонконг і Катар.

Додатково

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.