Facebook Pixel

«Ми знали, що це може статися». У ЄС відреагували на масштабну кібератаку на Україну

У ЄС відреагували на масштабну кібератаку на Україну. Фото: пресслужба Кабінету міністрів України/УНІАН

У ЄС відреагували на масштабну кібератаку на Україну. Фото: пресслужба Кабінету міністрів України/УНІАН

Головний дипломат Європейського Союзу Жозеп Боррель засудив кібератаку на Україну і сказав, що комітет ЄС із політики й безпеки та кіберпідрозділи зустрінуться, щоб вирішити, як реагувати та допомагати Києву. Про це повідомляє Reuters.

Quote«Ми збираємося мобілізувати всі наші ресурси, щоб допомогти Україні подолати цю кібератаку. На жаль, ми знали, що це може статися. Важко сказати (хто за цим стоїть), я не можу нікого звинувачувати, оскільки в мене немає доказів, але ми можемо собі уявити», – сказав Боррель.

Міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінд також зазначила, що Захід має протистояти будь-якій агресії Росії. А міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що наступного тижня поїде до Москви для переговорів щодо кризи в Україні.

Речник Міністерства закордонних справ України сказав Reuters, що зарано говорити, хто може стояти за атакою, але нагадав, що за подібними ударами в минулому стояла Росія.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У ніч із 13 на 14 січня хакери атакували урядові сайти та портал «Дія». На сторінці Міністерства аграрної політики розміщено повідомлення з погрозами українською, російською та польською мовами.

Коментарі

Всі новини