Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Spotify підвищить ціни на підписку: які країни будуть першими

Компанія Spotify планує підвищити ціну за користування сервісом. Основною причиною такого рішення стало невиконання планів керівництва щодо прибутку.

У третьому кварталі цього року до сервісу приєдналися 6 млн нових користувачів. Це збільшило аудиторію до 144 млн, проте не допомогло підвищити прибуток до очікуваного рівня, передає TechCrunch.

У деяких країнах ціни вже зросли — з 1 жовтня Spotify збільшив вартість сімейної підписки в Австралії з 18 до 19 австралійських доларів ($13,7) для нових користувачів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, у Spotify зазначили, що цього місяця вартість сімейної підписки також зросте в Бельгії, Швейцарії, Болівії, Перу, Еквадорі та Колумбії, до того ж у Колумбії зросте й ціна підписки для двох.

Загалом ціни підвищать у тих, країнах, де користувачі готові платити за сервіс більше коштів, зокрема завдяки великій кількості подкастів і музики.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Минулого року компанія збільшила ціни на сімейну підписку в деяких скандинавських країнах на 13%.

Контекст. Spotify запустився в Україні 15 липня. Варто зазначити, що українцям доступні всі варіанти підписки, а ціни коливаються від $2,5 до $8.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини