Facebook Pixel

У «Слузі народу» повідомили імена найкращих менеджерів НБУ

Депутат від партії «Слуга народу» Мар'ян Заблоцький заявив, що у Нацбанку працювала і працює дуже потужна команда, напевно, «найкраща за всю історію регулятора», зокрема Олег Чурій і Дмитро Сологуб. Про це нардеп заявив партнеру The Page — діловому тижневику «Перша Шпальта».

Quote«Вони всі молодці, але, можливо, деякі зміни не завадять. Трохи ризиковано, але, сподіваюся, що це на краще», — сказав Заблоцький.

Водночас він зазначив, що згоден з політикою Якова Смолія. За словами нардепа, більшість речей Смолій робив правильно, але деякі помилки, звичайно, були.

«Можливо, зміцнення гривні у певні часи, на мою думку, було некоректним. Але команда дуже правильно зробила, що суттєво знизила облікову ставку», — додав Заблоцький.

Telegram Logo
  • Хто такий Олег Чурій?

Він є заступником голови Нацбанку з 2015 року. Займається здійсненням операцій на відкритих ринках, валютним регулюванням і діяльністю Депозитарію НБУ. До цього працював директором Департаменту відкритих ринків регулятора. Починаючи з 1993 року, коли Чурій прийшов працювати у фінансову сферу, понад 18 років пропрацював на керівних посадах. Працював у Всеукраїнському акціонерному банку «Ва-банк», інвестиційній компанії «Співдружність», АКБ «БНП-Дрезднер Банк «Україна», «Банк Австрія Кредитанштальт Україна», УкрСиббанк, «ВТБ Банк».

  • Хто такий Дмитро Сологуб?

Він також є заступником голови Національного банку з 2015 року. Займається питаннями формування монетарної політики, проведенням макропруденційної політики з тим, щоб забезпечувати фінансову стабільність, а також проводить економічний аналіз статистики та звітності.

Працювати у відповідній сфері розпочав 2002 року. Був співробітником Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, представництва Міжнародного валютного фонду в Україні, а також «Райффайзен Банку Аваль».

Контекст. Смолій написав заяву про звільнення і 1 липня о 17.00 передав її президенту Володимиру Зеленському. Причиною цього сам голова Нацбанку назвав політичний тиск. Подібна новина викликала неоднозначну реакцію у представників бізнесу та політичних діячів в Україні.

Коментарі

Всі новини