Facebook Pixel

У КМДА пояснили, як обмежуватимуть роботу громадського транспорту під час майбутнього локдауну

Влада Києва введе обмеження в роботі громадського транспорту тільки в крайньому разі — за суттєвого погіршення епідемічної ситуації під час локдауну, пов'язаного з COVID-19.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Кулеба на зустрічі з представниками бізнесу у Європейській бізнес-асоціації.

«У нас натепер немає планів уводити ці обмеження, я гадаю, що це буде лише крайній захід. Така нині позиція КМДА», — пояснив Кулеба.

Telegram Logo

Він зазначив, що наразі мова про спецперепустки в столиці не йде. Однак міська влада відпрацьовує механізми, які будуть запущені, «якщо ситуація виходитиме з-під контролю та якщо буде потрібно ввести обмеження роботи громадського транспорту».

Кулеба наголосив, що в разі введення таких обмежень COVID-сертифікати не використовуватимуться як перепустки. У цьому разі транспортом користуватимуться лише підприємства критичної інфраструктури. І лише їхні керівники вирішуватимуть, хто саме з працівників їздитиме громадським транспортом.

«Натепер ми не бачимо можливості робити це за допомогою COVID-сертифіката», — зазначив заступник голови КМДА.

Водночас Кулеба проінформував, що КМДА розробляє рішення щодо введення електронних перепусток і вже створила кілька робочих груп.

За словами заступника, столична влада взяла до уваги досвід і помилки організації роботи громадського транспорту в період попереднього локдауну, зокрема пов'язані з вимогою забезпечити 50%-не завантаження.

Коментарі

Всі новини