Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Дніпрі 12 тіл залишаються невпізнаними

У Дніпрі 12 тіл залишаються невпізнаними

У Дніпрі 12 тіл залишаються невпізнаними

Станом на 18 січня в Дніпрі залишаються невпізнаними 12 тіл і фрагментів тіл, які виявили під час розбирання завалів будинку, зруйнованого російською ракетою 14 січня. 17 осіб перебувають у списку зниклих безвісти. Про це в ефірі національного марафону повідомила радниця глави Дніпропетровської обласної військової адміністрації Наталія Бабаченко.

«Рятувальна операція завершилася 17 січня. Натепер російська ракета забрала 45 життів. 12 тіл і фрагментів тіл ще не ідентифіковано. За цю добу впізнали лише 3 людей. 17 осіб залишаються зниклими безвісти – звісно , вони можуть бути з-поміж тих, кого ще не впізнали», — розповіла Бабаченко.

Кількість поранених за останню добу зросла до 80. 25 людей залишаються в лікарнях, з-поміж них 3 дітей.

Бабаченко додала, що троє дітей унаслідок трагедії залишилися сиротами. Зокрема, це брат і сестра, які перебувають у лікарні. Вони переїхали з батьками з Нікополя – тікали від ворожих обстрілів. У дітей залишилися бабуся та дядько, які зараз оформляють опіку.

Речниця голови ОВА зазначила, що з 18 під’їздів будинку 4 непридатні для життя. Без житла залишилися приблизно 400 осіб.

Нагадаємо: 14 січня росіяни здійснили масований ракетний обстріл України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини