Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 новин за 14 січня 2023 року від The Page

Потрапляння у багатоповерхівку у Дніпрі. Є жертви. Фото: Кирило Тимошенко

Потрапляння у багатоповерхівку у Дніпрі. Є жертви. Фото: Кирило Тимошенко

14 січня 2023 року був здійснен масовий обстріл території України

За годину з 14:00 до 15:00 повітряна тривога була оголошена по всій території України.

Вибухи в Харкові, Вінницькій області та у Дніпрі.

Російський ракетний удар по житловому будинку в Дніпрі, скоєний окупантами в суботу, 14 січня, є воєнним злочином, і відповідальні за атаку не уникнуть відповідальності. Внаслідок російського обстрілу у дніпровському будинку було зруйновано 72 квартири, за попередніми даними там могло жити до 200 людей.

14 січня ракети влучили по 2 ТЕС ДТЕК Енерго та по енергоструктурі Укренерго в 5 областях

Під час масованого обстрілу 14 січня окупанти атакували дві теплоелектростанції ДТЕК Енерго, які вже неодноразово зазнавали ворожих ударів. Внаслідок обстрілів було пошкоджено обладнання, одна з ТЕС припинила виробництво електроенергії.

Це вже 26-й терористичний обстріл енергетичних об'єктів ДТЕК.

Одразу після закінчення атаки енергетики почали оперативно ліквідовувати наслідки. Окупанти влучили у турбінне відділення енергоблоку ТЕС. Зруйнувано один з енергоблоків. Також пошкоджено інші енергоблоки. Пожежники та працівники станції продовжують ліквідацію наслідків ракетного удару.

Ізраїль зупиняє щомісячні виплати українським переселенцям

Ізраїль не має наміру продовжувати наказ про виплати біженцям з України. Загалом майже 24 тис. іммігрантів отримали принаймні одну щомісячну виплату гранту з лютого 2022 року, повідомляє Haaretz. Уряд Ізраїлю у лютому зупинить щомісячні виплати українським переселенцям через закінчення терміну дії відповідного розпорядження.

В Харкові почали виготовляти безпечні будинки-схови

В Харкові почали будувати будинки-бункери, які підходять для постійного проживання, навіть за умовах блекауту.

Схов — це обладнане металеве підземне укриття. Надійнозахищенний мінібудинок, який встановлюється під землею на подвір’ї. Особливість проєкту полягає в тому, що це повністю готові конструкції, які треба лише опустити під землю.

Британія погодилася відправити Україні танки Challenger 2

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак погодився негайно надати Україні чотири бойові танки Challenger 2, і ще вісім з'являться найближчим часом.

Сунак проінформує про це президента України Володимира Зеленського в суботу. За словами джерела, британський уряд «хоче, щоб наші дії говорили голосніше слів».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини