Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британія погодилася відправити Україні танки Challenger 2: реакція Зеленського

Британія погодилася надіслати Україні танки Challenger 2. Фото: Уніан

Британія погодилася надіслати Україні танки Challenger 2. Фото: Уніан

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак погодився негайно надати Україні чотири бойові танки Challenger 2, і ще вісім з'являться найближчим часом.

Про це пише британський таблоїд The Sun, посилаючись на джерело на Даунінг-стріт. Сунак проінформує про це президента України Володимира Зеленського в суботу. За словами джерела, британський уряд «хоче, щоб наші дії говорили голосніше слів».

Цього тижня Сунак провів переговори з керівниками Міністерства оборони і безпеки, заявивши їм, що відправка танків до України має бути оперативним пріоритетом. Як пише The Sun, і прем'єр-міністр, і міністр оборони Бен Воллес вирішили відправити танкову ескадрилью після активного лобіювання з боку Зеленського.

«Прем'єр-міністр ясно дав зрозуміти, що Велика Британія повинна виконувати свої зобов'язання перед Україною. Це включає в себе забезпечення критично важливим озброєнням для самооборони і зміни балансу сил на полі бою», — сказало джерело.

Пропозиція Великої Британії стане частиною військового пакету для України після того, як європейські союзники, включаючи Францію і Німеччину, зобов'язалися відправити бронетехніку.

Нагадаємо, що Франція планує за два місяці поставити Україні легкі танки AMX-10RC.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини