Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У березні 2023 року в Лондоні на міжнародному рівні обговорять розслідування російських воєнних злочинів

В Лондоні обговорять розслідування російських воєнних злочинів. Фото: Wiki

В Лондоні обговорять розслідування російських воєнних злочинів. Фото: Wiki

У березні 2023 року міністри юстиції з усього світу зберуться в Лондоні, щоб підтримати Міжнародний кримінальний суд (МКС) у розслідуванні воєнних злочинів Росії в Україні. Про це повідомила пресслужба уряду Великої Британії.

Під час зустрічі міністри юстиції країн світу обговорять збільшення фінансової та практичної підтримки, що надається МКС, і координацію зусиль для проведення розслідувань і судового переслідування винних у воєнних злочинах. Також учасники заслухають прокурора МКС Каріма Хана про роботу суду та роль міжнародної спільноти в підтримці його розслідувань.

Як зазначають у повідомленні, зустріч у Ланкастер-Хаус проведуть віцепрем’єр-міністр Великої Британії Домінік Рааб і міністр юстиції та безпеки Нідерландів Ділан Єшілгоз-Зегеріус.

Quote«Російські сили мають знати, що вони не можуть діяти безкарно, і ми підтримуватимемо Україну доти, доки справедливість не буде забезпечено», — наголосив Домінік Рааб.

Зустріч у березні дасть змогу країнам визначити, як надалі допомагати Міжнародному кримінальному суду. Йдеться про практичну підтримку, як-от допомога в зборі інформації та обміні доказами звірств, скоєних росіянами. Міністри також обговорять, як допомогти свідкам і жертвам злочинів дати свідчення, щоб не завдавати їм подальших страждань.

Нагадаємо: 23 листопада 2022 року Європарламент проголосував резолюцію про визнання рф державою — спонсором тероризму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини