Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія — терорист: Європарламент ухвалив резолюцію

ЄП визнав рф державою-спонсором тероризму 23 листопада 2022 року. Фото: Flickr

ЄП визнав рф державою-спонсором тероризму 23 листопада 2022 року. Фото: Flickr

Європарламент у середу, 23 листопада, проголосував резолюцію про визнання рф державою-спонсором тероризму. «За» віддали свої голоси 494 парламентарі, «проти» — 58, утрималися – 44.

В ухваленій резолюції наголошується, що росія своїми «невибірковими атаками» вбила тисячі українців. На тимчасово захоплених територіях Україні російські окупанти вдаються до страт, викрадення людей, катувань та звірств.

Quote«Європарламент наголошує, що цілеспрямовані напади та звірства, здійснювані російською федерацією проти цивільного населення України, руйнування цивільної інфраструктури та інші серйозні порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права становлять акти терору проти українського населення та є воєнними злочинами; висловлює своє беззастережне обурення і засуджує ці напади і звірства та інші акти, які росія вчиняє для досягнення своїх деструктивних політичних цілей в Україні та на території інших країн; у світлі вищезазначеного визнає росію державою-спонсором тероризму та державою, яка використовує засоби тероризму», — йдеться у тексті резолюції.

Ба більше, європарламентарі закликали внести до списку терористичних організацій ПВК «Вагнер», 141-й спеціальний моторизований полк ( так званих «кадирівців»), та інші озброєні групи, що фінансуються рф. Також ЄП закликав Євросоюз посилити роботу над подальшою ізоляцією росії на міжнародному рівні та скороченням дипломатичних відносин з агресором до абсолютно можливого мінімуму. Враховуючи ескалацію атак Кремля проти мирного населення України парламентарі наполягають на якнайшвидшому завершенні роботи над дев'ятим пакетом санкцій проти рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, росію державою-терористом на офіційному визнали вже декілька країн, серед яких Польща, Естонія, Латвія та інші. США з цим рішенням не поспішає.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини