Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

New York Times виклала розслідування про злочини російських окупантів у Бучі на YouTube

Відео розслідування про Бучанську різанину можна подивитись на YouTube. Фото: Flickr

Відео розслідування про Бучанську різанину можна подивитись на YouTube. Фото: Flickr

New York Times виклала на YouTube розслідування про злочини російських окупантів у Бучі. Подивитися відео може кожен повнолітній користувач.

«Ми провели кілька місяців в Україні, з'ясовуючи, хто вбив десятки мирних жителів на одній вулиці в Бучі, зазвичай тихому містечку на околиці Києва. Наше візуальне розслідування виявило відповідальний за цей військовий підрозділ, використовуючи ексклюзивні записи телефонних розмов, документи, інтерв'ю та тисячі годин відео», — йдеться в описі відео.

Газета встановила особи 36 жертв, які загинули на вулиці Яблунській. Журналісти поговорили з десятками членів сімей, друзів і колег у Бучі, щоб упізнати людей на фотографіях, а також використовували супутникові знімки, відео з мобільних телефонів, повідомлення в соціальних мережах і текстові повідомлення, щоб простежити їхні останні хвилини.

Для того, щоб подивитися розслідування New York Times, потрібно увійти у свій обліковий запис і підтвердити вік. На початку також треба погодитися з інформацією про те, що користувач знає, що на відео можуть бути жорстокі кадри, і погоджується їх переглянути.

Відео доступне за посиланням.

Контекст. Одним із переломних моментів війни росії проти України стала Бучанська різанина. Коли на початку квітня 2022 року ЗСУ повністю звільнили Київську область від окупантів, світ побачив злочини російської армії проти цивільного населення.

Світові медіа, як-от Times, Financial Times та інші, публікували докази звірств російських окупантів. Українській розвідці вдалося встановити, що за вбивства в Бучі відповідальні військові 64-ї мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії рф.

Зі свого боку росіяни намагалися «забалакати» трагедію, поширюючи чергові фейки. Зокрема країна-терорист планувала розіслати інформацію про «звірства українських військових» до 50 найвпливовіших видань світу, зокрема, The New York Times, The Guardian, The Daily Mail, China Daily тощо.

Однак трагедія в Бучі спонукала світову спільноту посилити допомогу Україні в її боротьбі з російською агресією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини