Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Слідство встановило першого підозрюваного у вбивствах у Бучі — Венедіктова

Слідство встановило першого підозрюваного у вбивствах у Бучі. Фото: facebook.com/VenediktovaIryna

Слідство встановило першого підозрюваного у вбивствах у Бучі. Фото: facebook.com/VenediktovaIryna

Слідство встановило першого підозрюваного у воєнних злочинах у Бучі — це командир підрозділу Нацгвардії рф Ульяновської області Сергій Колоцей. Про це повідомила Генпрокурорка України Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook.

Прокурори Бучі та поліцейські встановили, що саме цей військовий вбив 18 березня чотирьох беззбройних чоловіків у Бучі. 29 березня він же катував, примушуючи зізнатися в підривній діяльності проти російської армії, ще одного цивільного. Він забрав проукраїнськи налаштованого місцевого мешканця «на підвал», де бив його руками, прикладом автомата та гардою ножа. Чоловіка вивозили на місце страти, де, імітуючи розправу, стріляли біля його вуха. Окремим збоченим різновидом знущання та залякування потерпілого було примушування його нюхати мертву людину.

На підставі зібраних доказів, показань потерпілого та портретної експертизи прокурори Бучанської окружної прокуратури повідомили росгвардійцю про підозру в жорстокому поводженні із цивільним населенням та інших порушеннях законів і звичаїв війни, поєднаних з умисними вбивствами (ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини