Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РФ прагне задушити світову економіку. Сунак назвав 5 кроків для відновлення стабільності

5 кроків для відновлення світової економічної стабільності — Ріші Сунак. Фото: Flickr

5 кроків для відновлення світової економічної стабільності — Ріші Сунак. Фото: Flickr

Новий британський прем’єр Ріші Сунак заявив про намагання росії «задушити світову економіку» й окреслив кроки, які завадили б цьому. Своє бачення він виклав у статті для видання The Telegraph.

Він наголосив, що війна, яку рф розв'язала в Україні, ударила по кожній родині на планеті. Унаслідок російської агресії у двох третинах держав-членів «Великої двадцятки» інфляція зараз перевищує 7%, а МВФ прогнозує, що наступного року третина світової економіки перебуватиме в рецесії.

5 пунктів для зменшення впливу російської федерації на глобальну економіку

  1. Світ має й далі надавати підтримку в зимовий період там, де цього потребують. Сунак має на увазі як Україну, чия енергосистема регулярно зазнає атак ворога, так і населення інших країн, що зіткнулися з надто високими цінами на енергоносії.
  2. Світова спільнота має зупинити російський «продовольчий шантаж». Британський прем’єр наголосив на необхідності продовження руху вантажних кораблів у Чорноморській акваторії. Також він закликав інші держави, які мають змогу вироблять більше продовольства або вивільнити наявні запаси, зробити це задля збільшення обсягів постачання.
  3. Наступним кроком має стати «швидкий перехід від залежності від енергії таких країн, як-от росія, що прагнуть використати її проти нас».
  4. Світова спільнота, на переконання Сунака, має залишатися відданою просуванню вільних ринків і відкритої глобальної економіки.
  5. Останній крок зі списку прем’єр-міністра передбачає протидію тим, хто використовує свою кредитну спроможність, щоб створювати боргові пастки в економіках, що розвиваються. Цей пункт також містить рішучу боротьбу з причинами зростання інфляції.
Quote«Ми не дозволимо нашому економічному майбутньому стати заручником дій держави-вигнанця, як і наші союзники. Натомість ми підтримуватимемо Україну й працюватимемо над виконанням кожного елементу цього плану з п’яти пунктів, сприяючи вільним ринкам і глобальній економіці, яка є сильнішою, стабільнішою та стійкішою й забезпечує швидке повернення до зростання», — написав він.

Контекст. Нагадаємо: минулого місяця МВФ знизив очікування щодо зростання світової економіки на 2023 рік до 2,7% з 2,9% у липні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини