Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

OSINT-спільнота Molfar встановила виконавців теракту в Дніпрі

OSINT-спільнота Molfar встановила виконавців теракту в Дніпрі

OSINT-спільнота Molfar встановила виконавців теракту в Дніпрі

Учасники OSINT-спільноти Molfar встановили та виклали в мережу особисті дані військовослужбовців 52-го бомбардувального авіаційного полку російської армії, який здійснив ракетний обстріл багатоповерхівки в Дніпрі 14 січня 2023 року, повідомляють на сайті Molfar.

OSINT-спільнота Molfar провела власне розслідування подій терористичної атаки з метою встановити особи відповідальних за реалізацію теракту на рівні виконавців. Як розповіли розслідувачі, їх метою було встановити командирів екіпажів стратегічних бомбардувальників, які здійснювали пуски ракет, і льотчиків що в момент пуску сиділи за штурвалами.

«Ми знайшли всіх причетних до ракетного обстрілу осіб, у тому числі тих, хто заправляв літаки та ракети перед пуском. Додатково були ідентифіковані особи, які прямо пов’язані з цим авіаційним полком, але не належать до його складу», — зазначається в публікації

За інформацією Геннадія Корбана, голови територіальної оборони міста Дніпро, обстріл житлової багатоповерхівки у місті Дніпро скоїв 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаційний полк, що базується у місті Шайківка.

Варто зауважити, що це той самий авіаційний полк, який скоїв терористичний обстріл ТЦ «Амстор» в місті Кременчук – 27 червня 2022 року. Тоді докази OSINT-спільноти Molfar, що це був спланований терористичний акт російської федерації опублікувало видання The Guardian.

В публікації на сайті Molfar викладена інформація про всіх осіб, причетних до терористичного акту у Дніпрі. Це командири екіпажів, льотчики, технічні співробітники, штабні працівники та просто афілійовані особи, які відвідують урочисті святкування подій полку та присутні на спільних фото як імовірні колишні, або резервні військові цього гвардійського полку.

Нагадаємо, 14 січня росіяни здійснили масовий ракетний обстріл України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини