Facebook Pixel

Ribas Hotels Group та NUMO Development будують у Буковелі апарт-готель на 280 номерів

Ribas Hotels Group та NUMO Development будують в Буковелі апарт-готель на 300 номерів

Ribas Hotels Group та NUMO Development будують в Буковелі апарт-готель на 300 номерів

Ribas Hotels Group та NUMO Development оголосили про початок спільного будівництва нового апарт-готелю в Карпатах. Новий готельний комплекс Melis розрахований на 280 номерів. Його зведуть неподалік гірськолижного курорту «Буковель» у селі Яблуниця. Готель буде зданий в експлуатацію у 2026 році.

NUMO Development відповідає за будівництво комплексу відповідно до загальних технічних норм та стандартів Ribas Hotels Group, а також за проведення оздоблювальних робіт, продаж та клієнтську підтримку. Зі свого боку Ribas Hotels Group контролює всі етапи будівництва, забезпечує дотримання всіх вимог та стандартів зведення готелю. Крім того, він відповідальний за створення креативної та архітектурної концепції, дизайну і комплектації готелю. Після введення в експлуатацію компанія займатиметься управлінням готельного комплексу.

Особливість нового готельного комплексу Melis у тому, що це об'єкт, де інвестор стає повноцінним співвласником готельного номера. Дохідність проєкту дає можливість пасивного отримання прибутку до 16% річних.

Середня дохідність готельного номера становить $11 тис. на рік.

За словами засновника NUMO Development Максима Когана, у якого вже є кілька бізнесів в інших сферах, готельна нерухомість — це не лише про дивіденди, а й про емоції, які складно отримати від інших інвестицій.

Quote«Шлях інвестування спрощений та комфортний, коли не треба нічого робити, бо готельний оператор забирає на себе весь «головний біль». Просто заходиш у додаток і стежиш, які є бронювання і які результати приносить твій готельний номер. Це цікаво, цим приємно займатися», — зазначає він.

На перевагах готельної нерухомості в Україні наголошує також засновник Ribas Hotels Group Артур Лупашко:

Quote«Ми не випадково обрали саме Івано-Франківську область для будівництва апарт-готелю. За нашими останніми даними, у пікові місяці тут завантаженість номерного фонду досить висока. Попри війну регіон активно розвивається і має попит серед туристів у всі пори року. Також бачимо суттєвий розвиток усієї необхідної інфраструктури: будівництво колеса огляду і аквапарку, McDonald's в Яремче, торговельного центру в Поляниці, нових лижних трас. Крім того, є можливість, що зимова Олімпіада-2030 пройде саме в Буковелі», — розповідає Артур Лупашко.

В обох бізнес-партнерів пішов рік на пошук місця для проєкту Melis. Основні критерії — це розміщення (близькість до головної дороги та підйомників), але водночас тихе та спокійне місце у лісі посеред столітніх дерев. Проєкт розробляла відома архітектурно-будівельна компанія Cosmos.in. Розробка самого проєкту зайняла чимало часу, готель повністю вписаний у ландшафт, він не руйнує його, а доповнює. У готелю велика територія, на якій будуть розміщені басейни, СПА, ресторани, конференц-зала, прогулянкові маршрути у лісі та зони відпочинку посеред лісу на території комплексу, дитячі 22 майданчики та ще кілька рекреаційних зон. Також NUMO буде дбати про екологічний розвиток територій — планується будівництво станції сортування сміття для усього Яремчанського району.

У компанії зазначають, що покупці готельних номерів матимуть статус саме співвласників, а не просто інвесторів. Після завершення усіх робіт кожний власник апартаменту посвідчує право власності на нього і може розраховувати на гарантований прибуток від операційної діяльності готелю, тобто дивіденди. Ознайомитись із детальнішими розрахунками та іншими деталями можна на сайті проєкту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉