У Білорусі опублікували «розмову Берліна з Варшавою» про «фальсифікацію» отруєння Навального

Співрозмовники провели дуже коротку розмову

Співрозмовники провели дуже коротку розмову

Білоруські ЗМІ (провладний телеграм-канал «Пул першого» і агентство БЕЛТА) опублікували обіцяний запис розмови між Варшавою і Берліном. На ньому, нібито, обговорюють фальсифікацію отруєння Навального. Співрозмовники провели дуже коротку (менше хвилини) розмову, яка більше схожа на вихваляння Лукашенко.

Варшава: Алло! Добрий день, Нік. Як наші справи?

Берлін: Начебто все за планом... Матеріали по Навальному готові. Будуть передані в адміністрацію канцлера. Очікуємо її заяви.

Telegram Logo

В: Отруєння підтверджується точно?

Б: Послухай, Майк, в цьому випадку це не так важливо. Йде війна, а під час війни всякі методи хороші.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

В: Згоден. Треба відбити охоту Путіну сунути ніс в справи Білорусі. Найефективніший спосіб — втопити його в проблемах Росії, а їх чимало! Тим більше найближчим часом у них вибори, день голосування в регіонах Росії.

Б: Цим і займаємося. А як ваші справи в Білорусі?

В: Якщо чесно, не дуже. Президент Лукашенко виявився міцним горішком. Вони професіонали і організовані. Зрозуміло, їх підтримує Росія. Чиновники і військові вірні президенту. Поки працюємо. Решта при зустрічі, не по телефону.

Б: Так-так, розумію, тоді до зустрічі, поки.

В: Поки.

Контекст. 3 вересня Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з головою уряду Росії Михайлом Мішустіним назвав інформацію про отруєння Олексія Навального фальсифікацією. «У Заходу нова фішка з'явилася. Знову «Новачок», знову отруєння. Так я вам повинен сказати, що вчора або позавчора, я точно не пам'ятаю, до виступу Меркель (вона заявила, що йому — Навальному — хотіли закрити рота) ми перехопили розмову. Ми так розуміємо, Варшава розмовляє з Берліном. Перехопила наша радіоелектронна військова розвідка. Розмова (я вам дам почитати її, ми підготуємо і направимо до ФСБ) чітко говорить про те, що це фальсифікація. Ніякого отруєння Навального не було», — заявив Лукашенко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини