Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Tetra Pak покидає росію після 62 років роботи

Tetra Pak йде з росії – що буде з бізнесом далі. Фото: Flickr

Tetra Pak йде з росії – що буде з бізнесом далі. Фото: Flickr

Найбільший постачальник харчової упаковки на російському ринку – шведська Tetra Pak – у вівторок, 26 липня, оголосила про своє рішення повністю вийти з країни-агресора. В росії компанія пропрацювала 62 роки, однак нині має піти через дію санкцій, впроваджених проти рф за її війну в Україні.

Свій бізнес Tetra Pak, як вказано пресрелізі, передасть місцевому керівництву.

Quote«Tetra Pak досягла угоди про передачу свого російського бізнесу місцевому управлінню з наміром забезпечити безперервність бізнесу для своїх клієнтів, мінімізувати вплив на співробітників і продовжувати підтримувати доступ споживачів до основних харчових продуктів», — йдеться у повідомленні.

Раніше компанія призупинила всі нові інвестиції та проєкти на росії, обмежившись лише підтримкою клієнтів щодо основних продуктів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Коммєрсант» пише, що російське підприємство продовжить випуск продукції як незалежна організація і вже під новим іменем. На росії Tetra Pak керувала заводом у місті Лобня, Московська область.

Контекст. Нагадаємо, що на росії проблеми з пакуванням з’явились майже відразу після повномасштабного вторгнення агресора в Україну. Ще більше вони загострились у квітні, коли ЄС прийняв 5-ий пакет санкції проти рф. Під обмеження потрапили імпортні пакувальні матеріали та сировина для Tetra Pak. З огляду на нові реалії компанія була вимушена відмовитись від пакування обсягом у 2 л та на додачу призупинила випуск пакування для вина та інших напоїв, за виключенням соку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини