Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Telegram додалося 70 млн нових користувачів — перебіжчиків із Facebook

У Telegram спостерігається рекордне зростання кількості реєстрацій та активності користувачів на тлі обвалу цифрової імперії Марка Цукерберга, який стався 4 жовтня.

«Щоденні темпи зростання Telegram на порядок перевищили норму, і за один день ми взяли понад 70 мільйонів «біженців» з інших платформ», — повідомив один із розробників багатоплатформного месенджера Telegram Павло Дуров.

За його словами, Telegram загалом вистояв, витримавши масовий вихід із Facebook. Однак на американському континенті були труднощі.

«Деякі користувачі в Північній і Південній Америці, можливо, зазнали більш низької швидкості, ніж зазвичай, оскільки мільйони користувачів із цих континентів одночасно кинулися підписуватися на Telegram», — пояснив Дуров.

Він також закликав наявних користувачів допомогти нещодавно прибулим і приєднатися до каналу порад на платформі https://t.me/telegramtips.

«Переконайтеся, що вони залишаться тут і зрозуміють, чому Telegram на світлові роки випереджає конкурентів», — підсумував Дуров.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини