Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Власник месенджера Telegram розмістить облігації для виплати боргів

Компанія Telegram планує розмістити п'ятирічні облігації

Компанія Telegram планує розмістити п'ятирічні облігації

Компанія Telegram планує розмістити п'ятирічні облігації на суму не менше $200 тис. на Лондонській фондовій біржі LSE. Кошти компанії потрібні, щоб розплатитися з боргами в розмірі понад $600 млн до 30 квітня 2021 року повідомило видання VTimes.

Значна частина зобов'язань компанії складають борги за відкритими кредитними лініями — $625,7 млн. Саме на їхню сплату підуть кошти від випуску облігацій.

Борги у компанії утворилися в результаті рефінансування зобов'язань перед інвесторами блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON), яка не відбулася. За угодою, Telegram повинен був повернути їм 72% вкладень. Компанія виплатила $770 млн. Розмір виплати по кредитах за сумою боргу, з урахуванням відсотків, і становить близько $626 млн.

Також у компанії є постійні витрати: розрахунки з постачальниками і зарплати співробітників.

bezymyannyy2.png

Емітентом потенційного розміщення виступить Telegram Group. На грудень 2020 року в компанії була випущена лише одна акція, яка належить Павлу Дурову. У документах для інвесторів зазначено, що у Telegram Group також є максимум 50 тис. оголошених акцій, які не мають номіналу і класу.

За даними фінансової звітності групи, її збиток в 2019 році склав $150,9 млн і $172,7 млн роком раніше. Зобов'язання групи перевищували активи — на $418 млн і $245 млн в 2019 і 2018 роках відповідно.

За 2,5 року компанія не отримала дохід від операційної діяльності, але отримала прибуток в розмірі $151,3 млн у першому півріччі 2020 року. Він виник в результаті разового доходу в $303 млн після переоцінки заборгованості перед інвесторами.

Аудитори Telegram з PwC вказали на високу невизначеність, яка може викликати серйозні сумніви в здатності компанії продовжувати безперервну діяльність при таких показниках.

Контекст. У грудні 2020 Павло Дуров повідомив, що збирається монетизувати месенджер: заробляти на рекламі, продажі додаткових сервісів та інтернет-торгівлі всередині майданчика.

У лютому Дуров розповів, як буде працювати реклама в Telegram.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини