Facebook Pixel
IT

Україна намагається заблокувати проросійські Telegram-канали. Але вони все ще працюють

Україна хоче заборонити деякі проросійські Telegram-канали. Фото: unsplash / @ dkfra19

Україна хоче заборонити деякі проросійські Telegram-канали. Фото: unsplash / @ dkfra19

Київський районний суд міста Харкова наклав арешт на «майнові права інтелектуальної власності», які виникають у користувачів інтернету під час використання Telegram-каналів «Резидент», «Легитимный», «Картель», «Сплетница», і зобов’язав закрити до них доступ.

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, яку Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України надіслав до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, повідомили на сайті останньої.

У повідомленні також йдеться про те, що ухвали щодо арешту майна Нацкомісія має виконувати в межах своєї компетенції, а оскаржити рішення можна в Харківському апеляційному суді впродовж п’яти днів із дня його оприлюднення.

Telegram Logo

Однак попри те, що ухвала підлягає негайному виконанню одразу після її оголошення, Telegram-канали функціонують і доступ до них поки що не обмежено.

Контекст. Голосіївський районний суд наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет під час використання 426 сайтів, серед яких GitHub Gist, різні ЗМІ (російський РБК, Infopressa, Cryptowiki, «Захід медіа»), LiveJournal (ЖЖ), ресурси про криптовалюти тощо.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини