Київський районний суд міста Харкова наклав арешт на «майнові права інтелектуальної власності», які виникають у користувачів інтернету під час використання Telegram-каналів «Резидент», «Легитимный», «Картель», «Сплетница», і зобов’язав закрити до них доступ.
Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, яку Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України надіслав до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, повідомили на сайті останньої.
У повідомленні також йдеться про те, що ухвали щодо арешту майна Нацкомісія має виконувати в межах своєї компетенції, а оскаржити рішення можна в Харківському апеляційному суді впродовж п’яти днів із дня його оприлюднення.
Однак попри те, що ухвала підлягає негайному виконанню одразу після її оголошення, Telegram-канали функціонують і доступ до них поки що не обмежено.
Контекст. Голосіївський районний суд наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет під час використання 426 сайтів, серед яких GitHub Gist, різні ЗМІ (російський РБК, Infopressa, Cryptowiki, «Захід медіа»), LiveJournal (ЖЖ), ресурси про криптовалюти тощо.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також