Facebook Pixel

Українці можуть платити за газ менше: що треба робити

Українці-абоненти «Нафтогазу» можуть отримати знижку на газ та знизити будь-яку суму у платіжках на 1%. Для цього потрібно вчасно сплатити за блакитне паливо.

Про це розповіли у самій компанії. Там пояснили:

  • знижку отримають ті споживачі, які оплатять рахунок за допомогою онлайн-сервісу компанії до 15 числа кожного місяця;
  • дисконт буде застосовано автоматично наступного розрахункового місяця.
Quote«Оплачуйте за спожитий газ вчасно. Кожна сплачена вами гривня — це стабільне забезпечення блакитним паливом українців та сплачені податки на підтримку економіки нашої країни», — нагадали у компанії.

Скільки потрібно платити

Наразі клієнти «Нафтогазу» платять за газ 7,96 грн за кубометр. Тобто за споживання 9,9 кубометра (соцнорма на три особи, тільки плита) за жовтень потрібно буде заплатити 78,8 грн.

Однак варто враховувати, що додатково стягується плата за доставку газу. А вона різна в різних регіонах.

Втім, після зими не виключається перегляд розцінок на газ. Як пояснили у «Нафтогазі», причиною є очікування міжнародними партнерами проведення Україною низки ринкових реформ — зокрема й у газовій сфері.

Річ у тім, що зараз через регульовану ціну на газ держава буквально доплачує з бюджету за кожного українця. Що шкодить уже й самій Україні.

Quote«Ми усвідомлюємо, що під час війни і під час цієї зими ми повинні залишити ті ціни на газ, які зараз існують. Щодо наступних періодів, то готуватимемося, пояснюватимемо. Чому держава має доплачувати за газ, який ви споживаєте? Держава має підтримувати найбідніших», — сказав голова компанії Олексій Чернишов.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉