Facebook Pixel

Тарифи на газ у липні: скільки доведеться платити

В Україні в залежності від регіону різняться тарифи на газ. У липні ці послуги із постачання блакитного палива надають 12 компаній.

Про це пише видання «Газправда».

У залежності від постачальника, ціни коливаються від 7,70 гривні за один метр кубічний і до майже 10 гривень. Але, як і в попередні місяці, 98% всіх споживачів платитимуть за ціною 7,96 грн за кубометр. Всі вони є клієнтами газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Хто платитиме за газ найбільше

Найбільше платитимуть за блакитне паливо ті українці, які отримують газ від товариства з обмеженою відповідальністю «Ритейл Сервіс» ТМ «СвітлоГаз» — 9,99 грн за кубометр.

Тарифи на газ у липні — нижче у таблиці:

Варто розуміти, що споживачам ще потрібно заплатити вартість доставки (розподілу) блакитного палива. А цей тариф різниться в залежності від регіону.

Що буде з тарифами на комуналку з 1 липня?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планувала переглянути тарифи на воду ще 14 червня 2023 року, однак це питання було відкладено. Тарифи поки що залишились на тому самому рівні.

З 1 червня в Україні оновили тарифи на електроенергію для населення, тому вже у липні споживачі отримуватимуть нові платіжки за світло, за якими доведеться платити 2,64 грн/кВт-год незалежно від рівня споживання.

Загалом після оновлення тарифів середня сума в платіжці за електроенергію зросте орієнтовно на 250 гривень для однієї родини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉