Попри обіцянки політиків: платіжки за опалення в Києві знову збільшилися

У січні 2021 року вартість опалення одного квадратного метра в Києві зросла в середньому на 5 грн проти грудня 2020-го. Це пов’язано з тим, що минулого місяця будинки столиці спожили на 10% більше теплової енергії, ніж у грудні, через зниження середньомісячної температури повітря.

Як повідомили на сайті «Київтеплоенерго», на збільшенні платіжок киян позначилася збільшена кількість споживання теплоенергії. Водночас на підприємстві зазначили, що тариф залишається незмінним (1654 грн за Гкал), однак на подорожчання вплинуло те, що була відсутня «газова» знижка. Там додали, що минулого опалювального сезону вона діяла — так, у січні 2020 року знижка була в розмірі 18%, і мешканці сплачували 1356,62 грн/Гкал.

Нагадаємо: раніше мер Києва Віталій Кличко заявив про те, що вартість опалення та послуги з гарячого водопостачання в опалювальному сезоні 2020-2021 рр. у столиці не зміниться. Пізніше в «Київтеплоенерго» пояснили причину подорожчання тарифів на тепло й гарячу воду в Києві попри заяви мера.

Telegram Logo

Контекст. Раніше уряд і місцева влада досягли домовленостей про те, що тарифи на тепло й гарячу воду в Україні цього опалювального сезону не підвищуватимуться, підписавши відповідний меморандум.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини