Кличко запізнився з тарифами: їх уже підвищили

Тарифи на опалення і гарячу воду в Києві 2020-2021. Фото: УНІАН

Тарифи на опалення і гарячу воду в Києві 2020-2021. Фото: УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в опалювальному сезоні 2020-2021 вартість послуг на опалення і гарячу воду в столиці не зміниться.

Під час свого онлайн-брифінгу Кличко заявив, що питання тарифів обговорюють кожен опалювальний сезон, що пов'язано з подорожчанням тарифів на електроенергію і газ. Вони, зі свого боку, впливають на тарифи на тепло та гарячу воду, що і є причиною перегляду тарифів.

«Київ має обґрунтовані та затверджені розрахунки, але цього опалювального сезону вартість послуг на опалення і гаряче водопостачання не зміниться. Жителі багатоквартирних будинків платитимуть за комунальні послуги за тарифами ще 2019 року».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

Кличко додав, що жителі Києва активно користуються міськими програмами з енергозбереження і місто продовжує втілювати подібні програми.

Telegram Logo

Подорожчання опалення та води в Києві

Водночас «Київтеплоенерго» з 1 січня 2021 року підвищило тарифи на опалення та гарячу воду для жителів Києва, повідомили в пресслужбі мерії міста.

Так, тариф на опалення збільшився на 19,2% — до понад 1 616 за 1 Гкал, враховуючи ПДВ. Водночас тариф не враховує витрати на утримання і ремонт центральних теплових пунктів, а також витрати на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Що стосується тарифу на поставку гарячої води, то він збільшився на 16,1% — до 99,8 грн за кубометр, враховуючи ПДВ, однак без витрат на утримання і ремонт центральних та індивідуальних теплових пунктів.

Контекст. Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах електроенергії та комунальних послуг, переглянула тарифи на виробництво теплової енергії для населення та інших споживачів з 1 січня 2021 року. Тарифи були підвищені для 23 ТЕЦ і когенераційних установ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини