У «Київтеплоенерго» пояснили зростання тарифів після заяви Кличка про їхнє «заморожування»

Станція теплопостачання. Фото: УНІАН

Станція теплопостачання. Фото: УНІАН

У комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» пояснили причину подорожчання тарифів на тепло й гарячу воду в Києві попри заяви мера столиці Віталія Кличка про їхню незмінність нинішнього опалювального сезону.

Як заявили в «Київтеплоенерго», відповідаючи на коментарі-скарги користувачів про подорожчання тарифів у Facebook, у грудні 2019 року й під час опалювального сезону 2019-2020 рр. на послуги нараховувалася газова знижка, яка становила 20-30% (згідно з постановою уряду № 1082), а цього опалювального сезону її не застосовували.

Quote«Тобто тоді в нарахуваннях за тепло та гарячу воду враховувалася фактична ціна газу й кожного місяця відбувалися коригування без перегляду затвердженого тарифу. Так, замість базового тарифу 1654,41 грн за ГКал у грудні вартість 1 ГКал становила 1290,44 грн, у січні — 1349 грн, у лютому — 1224 грн за Гкал», — пояснили в« Київтеплоенерго».

Контекст. Напередодні Кличко заявив, що вартість послуг на опалення та гарячу воду в опалювальному сезоні 2020-2021 рр. у столиці не зміниться. Однак з 1 січня 2021 року «Київтеплоенерго» підвищило тарифи на опалення й гарячу воду для жителів Києва. Докладніше про це ви можете прочитати тут.

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини