Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Для столичних бюджетних та комерційних установ тарифи на опалення зросли на 59–88%

Тарифи для населення в Києві залишилися незмінними. Фото: «Київтеплоенерго»

Тарифи для населення в Києві залишилися незмінними. Фото: «Київтеплоенерго»

Столична влада виконала свою обіцянку і залишила тарифи на опалення для містян незмінними, а от бюджетним, комерційним та релігійним організаціям доведеться платити за тепло набагато більше. Як повідомляє «Київтеплоенерго», ціна зросла на 59 — 88%.

Нові «цінники» затвердила Київська міська рада своїм розпорядженням № 2145 від 13 жовтня 2021 року, діятимуть вони до 30 вересня 2022 року.

Підвищені тарифи для зазначених трьох категорій споживачів були введенні через різке зростання цін на блакитне паливо та внесення змін до умов його закупівлі, серед яких квотування обсягів, високі штрафні санкції, безакцептне списання вартості газу з рахунків тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Умовами договору ГК «Нафтогаз Трейдинг» передбачена диференціація цін природного газу. Для комерційних, бюджетних та релігійних установ – це ринкова ціна, що визначається щомісяця», — йдеться у повідомленні «Київенерго».

Фото: «Київтеплоенерго»

Фото: «Київтеплоенерго»

У тарифах на тепло враховано ту ціну, яка була на момент розрахунків – 11,6 тис. грн з ПДВ за тисячу кубометрів. Однак вже цього місяця вартість закупівлі газу для бюджетних, комерційних та релігійних організацій зросла до показника 25 тис. грн із ПДВ за тисячу кубів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, 30 вересня представники Кабінету міністрів, Офісу президента, «Нафтогазу», Асоціації міст України та Конгресу місцевих і регіональних влад підписали меморандум про врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла й гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років. Його мета — не допустити підвищення тарифів для населення на опалення й гарячу воду.

12 жовтня «Нафтогаз» запропонував укласти контракти з бюджетними та релігійними організаціями на постачання природного газу за ціною 13,7 грн за кубометр без ПДВ і транспортування за переговорною процедурою найближчі три дні.

Коментарі

Всі новини