Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд скасував банкрутство «Гаврилівських курчат»

Північний апеляційний суд скасував рішення Госпсуду Києва про визнання банкрутом «Комплексу Агромарс», який володіє ТМ «Гаврилівські курчата».

Про це повідомляє finbalance з посиланням на рішення суду.

Ініціатором процедури банкрутства «Комплексу Агромарс» була компанія «Інтер Вей Капітал». Суд першої інстанції визнав кредиторські вимоги цієї компанії до «Комплексу Агромарс» на 213,9 млн грн, включно зі 158,4 млн грн, що забезпечені заставою майна боржника. «Інтер Вей Капітал» викупила зазначені права вимоги в ПУМБ.

Згідно із судовими матеріалами, представники Комплексу стверджували, що мають можливість виконати зобов'язання за кредитними договорами без застосування процедури банкрутства. Також у «Комплексі Агромарс» вказували на наявність спору про право вимоги ініціюючого кредитора.

У червні поточного року компанія звернулася до суду з позовною заявою про визнання цих договорів недійсними.

Ще одним аргументом на користь «Агромарсу» був той факт, що «Інтер Вей Капітал» звернулася до суду в період дії обмежень, встановлених законом № 731-IX про зміну процесуальних строків на час карантину.

«Комплекс Агромарс» — виробник м'яса птиці в Україні (ТМ «Гаврилівські курчата»). Головне виробництво розташоване в Гаврилівці (Вишгородський район Київської обл.). До структури компанії також входять Броварська й Кагарлицька філії, Бориспільський експериментальний комбікормовий завод, Київський комбікормовий завод, Кагарлицький елеватор і птахофабрика «Курганський бройлер».

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами «Комплексу Агромарс» вказано Євгена та Марину Сігал, кінцевими бенефіціарами «Інтер Вей Капітал» — Василя Астіона та Євгена Астіона.

Довідка. У серпні 2020 року Антимонопольний комітет України оштрафував «Комплекс Агромарс» на 500 тис. грн за неподання, подання в неповному обсязі або подання неправдивої інформації на вимогу відомства. Власників птахофабрики підозрювали в систематичному порушенні законодавства про охорону довкілля. У березні 2021 року Кредобанк через СЕТАМ продавав заарештовані активи «Агромарсу».

14 липня 2021 року Госпсуд Києва відкрив провадження в справі про банкрутство «Комплексу Агромарс», власника ТМ «Гаврилівські курчата».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини