Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

«За минулий тиждень було зареєстровано понад 5 тисяч нових ФОП і майже тисяча нових підприємств», – написав він у Facebook.

У коментарях під його постом читачі написали, що більшість цих ФОП – просто наймані працівники, тільки так зараз беруть на роботу.

Telegram Logo

Прем'єр також повідомив, що очікує швидкого рішення Верховної Ради щодо урядового законопроєкту, який запустить програму «Нові гроші» для українських підприємців.

«Всього на різні програми кредитування бізнесу ми закладаємо приблизно 10 млрд грн. Якщо будемо бачити додаткову потребу, то відповідні програми будемо збільшувати », – підкреслив він.

Додатково. Кабінет міністрів 3 червня запропонував Верховній Раді підтримати програму «Нові гроші». Законопроєкт передбачає кредитування мікро-, малого і середнього бізнесу на 5 млрд грн. Більш того, 80% тіла кредиту перед банком гарантує держава.

Програма кредитування підприємств «5-7-9» не користується популярністю через те, що не поширювалася на багато галузей, і зараз знаходиться в стадії модернізації. Про це The Page розповів заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Бритіш Американ Тобакко» звернулася до Зеленського пояснити загрозу націоналізації фабрик групи

Група компаній «Бритіш Американ Тобакко Україна» звернулася з листом до президента України Володимира Зеленського з проханням пояснити заяви низки народних депутатів із фракції «Слуга народу» про націоналізацію підприємств.

Діалог із тютюновими компаніями зірвано — Мінекономіки

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді заявила про зрив робочої групи щодо меморандуму уряду з тютюновими компаніями, який підписали у грудні 2019 року.

Російський газопровід до Туреччини не діє вже два місяці через зростання частки СПГ

Газопровід з Росії до Туреччини «Блакитний потік» по дну Чорного моря простоює вже другий місяць після планового ремонту через те, що Туреччина наростила обсяги закупівель СПГ.