Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Shell побудує завод біопалива, що еквівалентно зняттю з доріг понад 1 млн авто

Shell/YouTube

Shell/YouTube

Royal Dutch Shell оголосила про остаточне інвестиційне рішення щодо будівництва заводу біопалива потужністю 820 тис. тонн на рік на території Shell Energy and Chemicals Park у голландському Роттердамі.

Як повідомляється, цей завод стане одним із найбільших у Європі з виробництва екологічно чистого авіаційного палива (SAF) і поновлюваного дизельного палива з біовідходів.

Потужності підприємства з виробництва поновлюваного дизельного палива дадуть змогу уникнути викидів 800 тис. тонн вуглецю на рік. Це еквівалентно зняттю з доріг у ЄС понад 1 млн автомобілів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Біопаливо вироблятимуть із тваринного жиру з м'ясокомбінатів, рослинного жиру з фритюру із закладів громадського харчування, інших біовідходів, водоростей, а також ріпаку.

Контекст. Shell взяла на озброєння стратегію Powering Progress. Згідно з нею, до 2030 року 14 нафтопереробних заводів компанії буде трансформовано в п'ять енергетичних і хімічних парків для виробництва біопалива та водню.

Підписуйтесь на нас в Google News!

До цього року Shell збирається скоротити виробництво традиційних видів палива на 55%.

Зараз триває робота над створенням водневого хаба в порту Роттердама. У липні 2020 року Shell і Eneco виграли тендер на проєкт морського вітроенергетичного комплексу Hollandse Kust Noord потужністю 759 МВт у Північному морі. Цю енергію може бути використано для виробництва зеленого водню на електролізері потужністю 200 МВт. Він має почати роботу до 2023 року й виробляти 50 — 60 тонн водню на день.

Коментарі

Всі новини