Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ викрила українські кол-центри, які працювали на Держдуму РФ і російські пропагандистські телеканали

СБУ викрила українські кол-центри, які працювали на РФ. Фото: ssu.gov.ua

СБУ викрила українські кол-центри, які працювали на РФ. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України (СБУ) викрила роботу мережі кол-центрів, які виконували замовлення Держдуми РФ, низки провідних російських телеканалів і фінансових установ, які фігурують у санкційних списках РНБО України. Про це повідомляється на сайті відомства.

За даними СБУ, діяльність трьох кол-центрів у Черкасах та Умані організували місцеві підприємці, які залучили до роботи до 200 операторів, які працювали цілодобово у дві зміни. Кол-центри проводили соціологічні опитування громадян РФ, мешканців ОРДЛО і тимчасово окупованої території АР Крим щодо їхньої участі у виборах до Держдуми РФ, які відбулися у вересні цього року. Кіберфахівці СБУ здобули докази фінансування їхньої діяльності країною-агресором.

Оператори збирали інформацію щодо:

Крім цього, працівники кол-центру виконували замовлення Пенсійного фонду РФ, російських телеканалів, таких як «НТВ+», «Ростелеком» і підсанкційних банківських установ: «ВТБ», «Газпромбанку» та інших.

Під час обшуків в офісних приміщеннях кол-центрів правоохоронці вилучили понад 120 комп’ютерів із програмним забезпеченням російського виробництва, документи, які свідчать про співпрацю компанії з країною-агресором, чорну бухгалтерію, інструкції з обслуговування клієнтів, методів конспірації на випадок перевірок, технічну документацію з графіками роботи працівників центру.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності кол-центрів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини