Facebook Pixel

СБУ звинуватила у держзраді ексзаступника голови РНБО Володимира Сівковича

Служба безпеки повідомила про підозру ексзаступника голови РНБО часів Януковича Володимира Сівковича. Його підозрюють у держзраді на користь росії.

Про це пише СБУ.

Деталі підозри СБУ проти Володимира Сівковича

За даними СБУ, Сівкович причетний до організації масштабних інформкампаній, спрямованих на штучну дискредитацію вищого військово-політичного керівництва України на користь кремля.

Для цього він залучав до співпраці відомих політиків у Києві, серед них – Нестор Шуфрич, який підозрюється у державній зраді.

Саме він був одним з основних «спікерів», який за координації Сівковича оприлюднював кремлівські наративи під час виступів у телеефірах та на сторінках інтернет-видань.

Встановлено, що поплічники Сівковича «розганяли» фейкові повідомлення про внутрішню обстановку в Україні, а також московські «тези» щодо «безальтернативності» проросійського вектора у зовнішній політиці.

Таким чином кремль намагався максимально дестабілізувати ситуацію всередині України до початку повномасштабного вторгнення рф та дискредитувати офіційний Київ перед західними партнерами.

Сівковичу загрожує довічне ув'язнення.

Нагадаємо, що 15 вересня Служба безпеки України затримала народного депутата Нестора Шуфрича у нього вдома у селі Козин Київської області. Його звинувачують у держзраді.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉