Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Надію Савченко спіймали в аеропорту з підробленим COVID-сертифікатом

Савченко намагалася в’їхати в Україну з підробленим COVID-сертифікатом Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Савченко намагалася в’їхати в Україну з підробленим COVID-сертифікатом Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Колишню народну депутатку Надію Савченко разом із сестрою спіймали в аеропорту «Бориспіль» із підробленими COVID-сертифікатами. Про це повідомляється на сайті поліції Київської області.

За фактом використання підроблених документів було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Вилучені документи направлено для проведення необхідних експертиз. Найближчим часом буде ухвалено рішення про оголошення підозри.

Quote«Можу сказати, що деякі з наших колишніх колег, на жаль, також користуються такими сертифікатами. Саме сьогодні було виявлено підроблений сертифікат у колишнього народного депутата пані Надії Савченко. Такі випадки фіксуватимуться правоохоронними органами, і (на це – The Page) буде надзвичайно жорстка реакція в межах, визначених законом», — прокоментував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата Олександра Бакумова.

Міністр також нагадав, що станом на сьогодні правоохоронці розпочали понад 800 кримінальних проваджень щодо підроблених сертифікатів вакцинації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Надія Савченко – колишня військова льотчиця й народна депутатка VIII скликання. ЇЇ звільнили з російського полону в травні 2016 року. В Україні Савченко потрапила під слідство 22 березня 2018 року — її запідозрили в підготовці терористичних актів і держперевороту. 16 квітня 2019 року її звільнили з-під варти.

Коментарі

Всі новини