Facebook Pixel

Українська чорна ікра поїде до Саудівської Аравії

Саудівська Аравія відкрила свій ринок для морепродуктів з України. Фото: Pixabay

Саудівська Аравія відкрила свій ринок для морепродуктів з України. Фото: Pixabay

Україні дозволили експорт продуктів, що походять від водних тварин (зокрема ікру та морепродукти) до Саудівської Аравії. Про це повідомив пресцентр Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Сторони погодили форму міжнародного сертифіката на зазначену продукцію. Вона набере чинності з 1 грудня 2021 року.

Quote«Ринок Королівства Саудівської Аравії вкрай важливий для України. З кожним роком наші експортери отримують на ньому дедалі більше можливостей. Це стосується виробників м'яса, молока, меду, яєць. Відтепер українські виробники отримали бажану можливість експортувати до Королівства продукти, що походять від водних тварин. А якщо конкретно, то ми очікуємо на експорт до Саудівської Аравії чорної ікри українського виробництва», — зазначила очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Контекст. За даними Асоціації «Українських імпортерів риби і морепродуктів», за минулий рік Україна імпортувала риби та морепродуктів на $804,4 млн (на 7,9% більше, ніж у 2019 році). Найбільше цих продуктів за зазначений період ввезла Норвегія, Ісландія та США.

Telegram Logo

За 2020 рік українська сторона експортувала риби та морепродуктів на $52,4 млн (на 13,2% більше, ніж у 2019 році). Головними ринками збуту стали Німеччина, Данія та Японія.

Коментарі

Всі новини