Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З оборонного бюджету США на 2022 рік зникли санкції проти «Північного потоку – 2», держборгу РФ та друзів Путіна

Санкції проти «ПП-2», суверенного боргу РФ та оточення Путіна не внесли до оборонного бюджету CША-2022. Фото: Pixabay

Санкції проти «ПП-2», суверенного боргу РФ та оточення Путіна не внесли до оборонного бюджету CША-2022. Фото: Pixabay

В оновлену редакцію оборонного бюджету США на прийдешній рік не потрапили санкції проти «Північного потоку – 2», російського дежрборгу та осіб з найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна. Між тим на стримування Росії законодавці передбачили $4 млрд.

На включення санкцій до документа наполягали представники Республіканської партії. За даними ЗМІ, нещодавно їм вдалось цього домогтись. Про те, що вказаних обмежувальних заходів в новому варіанті законопроєкту немає стало відомо в той самий день, коли відбувся онлайн-саміт між президентами Росії та США Путіним та Байденом.

Попередня версія законопроєкту містила:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • санкції проти «Північного потоку – 2»;
  • заборону американським громадянам здійснювати операції, пов’язані з російським держборгом;
  • обмежувальні заходи проти найближчого оточення Путіна (до переліку входять 35 осіб, серед яких речник російського президента Дмитро Пєсков, прем’єр-міністр Михайло Мішустін, бізнесмени Роман Абрамович, Алішер Усманов та інші).

Контекст. Наприкінці листопада американські ЗМІ дізнались, що Білий дім не підтримує введення додаткових санкцій проти «Північного потоку – 2», з огляду на те, що це може викликати невдоволення з боку ФРН.

Підписуйтесь на нас в Google News!

29 листопада республіканці заблокували подальше проходження проєкту оборонного бюджету на наступний фінансовий рік. Вони пояснили це відсутністю в документі чітко визначної «реакції на загрозу, яка надходить від Російської Федерації».

Днями агентство Bloomberg повідомило, що Вашингтон домагатиметься повної зупинки «Північного потоку – 2» у разі якщо Кремль вдасться до нового вторгнення в Україну.

Коментарі

Всі новини