Facebook Pixel

Міністр фінансів назвав причини розслідування проти Нефьодова та Верланова

Правоохоронні органи можуть розпочати розслідування проти ексголови Державної митної служби Максима Нефьодова та колишнього голови Державної податкової служби Сергія Верланова. Причиною цього є низка порушень у діяльності митниці та податкової служби.

Міністр фінансів Сергій Марченко бачить підстави для розслідування проти нещодавно звільнених чиновників. Про це він розповів агентству «Інтерфакс-Україна».

З боку бізнесу було зафіксовано скарги щодо затримок автоматичного відшкодування ПДВ, а також безпідставне блокування податкових накладних. Замість отримання підтримки у складний час люди втрачають свій бізнес, зазначив міністр фінансів.

Telegram Logo

Водночас на митниці було зафіксовано низку порушень під час оформлення товару — визначення митної вартості та недотримання митного оформлення. Крім того, на митниці й досі не запустили систему автоматичних сканерів. А також нікуди не зникла контрабанда, пояснив Марченко.

Контекст. Бюджет України у березні виконано лише на 89,3% розпису обсягом 78,4 млрд грн. Причому невиконання бюджету переважно відбулося внаслідок недонадходжень за митними платежами, які склали лише 81,2% розпису (5,7 млрд грн).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини