Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ротшильди купили частку в одній з найбільших світових криптовалютних бірж Kraken

kraken. Фото: bitnovosti.com

kraken. Фото: bitnovosti.com

Інвестиційний фонд RIT Capital Partners сімейства Ротшильдів придбав частку в криптовалютній біржі Kraken (США), що займає четверте місце в рейтингу Coinmarketcap.

Про це сказано в записці, розісланій інвесторам. Сума угоди в документі не вказана.

Інтерес RIT Capital Partners до платформи пов'язаний з планами Kraken стати публічною компанією і провести прямий лістинг акцій в 2022 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У повідомленні також зазначено, що конкурент Kraken, біржа Coinbase, в I кварталі 2021 року почала свою роботу рекордні $1,8 млрд, що перевищує її прибуток за весь 2020 рік.

Контекст. Плани Kraken по виходу на фондовий ринок оголосив співзасновник і CEO біржі Джессі Пауелл на початку квітня. За його словами, платформа веде переговори з інвесторами про новий раунд фінансування. Після нього оцінка біржі може зрости до $20 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Kraken — одна з найбільших криптовалютних бірж в світі. Заснована в 2011 році. Клієнтська база понад 6 млн, і вона займає 4-е місце за обсягом торгів в статистиці Coinmarketcap.

RIT Capital Partners (колишня назва Rothschild Investment Trust) заснований лордом Джейкобом Ротшильдом в 1961 році. У 1988 році RIT Ltd. реорганізовано в публічний інвестиційний траст RIT Capital Partners plc. З того часу під керівництвом Джейкоба Ротшильда вартість чистих активів компанії виросла з 280,5 млн фунтів стерлінгів до £2,44 млрд фунтів стерлінгів на 31 грудня 2015. Зараз ринкова капіталізація фонду становить $5,3 млрд в еквіваленті.

Коментарі

Всі новини