Криптобіржа Bittrex закрилася для України

Європейський підрозділ біржі Bittrex — Bittrex Global з торгівлі та обміну кріптовалютнимі активами з 25 веерсня припиняє роботу з клієнтами з України та ряду інших держав.

Введення і зняття фіатних коштів для білоруських і українських клієнтів біржі стали недоступними з моменту анонса 11 вересня.

Решту активів клієнти із зазначених юрисдикцій мали обміняти на доступні для виведення з платформи протягом 14 днів на зовнішній гаманець, які закінчуються завтра. Після цього акаунти будуть відключені.

Telegram Logo

У списку на відключення крім України також значаться Білорусь, Бурунді, Малі, М'янма, Нікарагуа і Панама.

Компанія пояснила це рішення «регуляторними причинами».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Bittrex Global пишається тим, що є найбільш безпечним місцем для торгівлі криптоактивами, але і найбільш строго регульованим. З огляду на це і існуючу в деяких юрисдикціях нормативно-правову базу, юристи проінструктували нас, що в короткостроковій перспективі ми будемо змушені призупинити обслуговування в декількох країнах, включаючи Україну, Білорусь, Бурунді, Малі, М'янму, Нікарагуа і Панаму», — пояснили представники біржі.

З чуток, які мають ходіння в криптовалютному ком'юніті, Україна потрапила в винятковий список через те, що біржа хоче перестати обслуговувати користувачів з анексованого Криму.

Нагадаємо, згідно із звітом аналітичної компанії Chainalysis, Україна посіла перше місце в світі за кількістю активних користувачів криптовалют.

Bittrex Global — це європейський підрозділ американської біржі Bittrex. Він був запущений в жовтні минулого року замість мальтійської Bittrex International, також орієнтованої на міжнародних клієнтів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини