Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вперше в історії. Криптовалютна біржа Coinbase провела прямий лістинг на Nasdaq із капіталізацією $100 млрд

Дзвони на честь лістинга Coinbase на Nasdaq.

Дзвони на честь лістинга Coinbase на Nasdaq.

Криптовалютна біржа Coinbase Global Inc. провела прямий лістинг на технологічній біржі Nasdaq з поточною капіталізацією приблизно $100 млрд, що більше, ніж у Нью-Йоркської фондової біржі та самої Nasdaq разом узятих.

Ціна відкриття склала $381, згодом курс COIN піднімався до $428, але на момент написання опустився до $400.

«Коли ми починали Coinbase у 2012 році, біткоїн коштував $6. Майже ніхто, крім заучок з інтернету, нічого не знав про нього. Біткоїн був божевільною ідеєю, яка полягала в створенні цифрових грошей для всіх. Це все ще початок. 1% найважливішої технології прийдешніх десятиліть. Криптовалюти змінять гроші та інформацію, а на них ґрунтується світ», — написав співзасновник компанії Фред Ерсам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Coinbase тепер найдорожча біржа в світі. Навіть серед фіатних.

photo-2021-04-14-21-48-46.jpg

У день лістинга криптовалютного майданчика ціна біткоїна перевищила $64 тис. Сукупна капіталізація ринку досягла $2,3 трлн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На знак поваги до Сатоші Накамото біржа Coinbase відобразила лістинг на Nasdaq у блоці №679187. Добутий пулом F2Pool блок супроводжується коментарем: NYTimes 10/Mar/2021 House Gives Final Approval to Biden's $1.9T Pandemic Relief Bill (Палата представників США остаточно схвалила законопроєкт Байдена, що містить пакет допомоги від наслідків пандемії коронавірусу на $1,9 трлн).

photo-2021-04-14-17-54-18.jpg

Така практика поширена в блокчейні біткоїна і є відсиланням до генезис-блоку біткоїна. У першому блоці творець біткоїна Сатоші Накамото також залишив заголовок статті The Times від 3 січня 2009 року.

Торгівля токенізованими акціями COIN є доступною на Binance та FTX. Остання конвертує контракти COIN/USDT у токенізовані акції після завершення першої торговельної сесії.

Слідом за Coinbase стати публічною компанією з допомогою прямого лістинга акцій у 2022 році планує американська криптовалютна біржа Kraken.

Коментарі

Всі новини