Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти притягнуть комбайни з Криму для збирання українського врожаю на окупованих землях

росія крастиме український врожай — направила свої комбайни на окуповані території. Фото: Pixabay

росія крастиме український врожай — направила свої комбайни на окуповані території. Фото: Pixabay

Так званий глава тимчасово захопленого росією Криму Сергій Аксьонов анонсував передавання зернозбиральних комбайнів на території окупованих Херсонської та Запорізької областей для збирання українського врожаю.

Загалом окупанти запланували направити в регіони, які нині перебувають під контролем російської армії, щонайменше 85 одиниць сільськогосподарської техніки.

Quote«Не секрет, що ситуація зі збиранням урожаю в цих регіонах є складною, оскільки частину машин, що працювали тут, було розібрана або вивезено за межі областей. Але надії наших ворогів на зрив жнив не виправдаються — росія своїх не кидає. Допомагатимемо братам усім чим можемо», — заявив він.

Контекст. Нагадаємо: у травні стало відомо про те, що викрадену з окупованого Мелітополя сільгосптехніку (трактори, сівалки та комбайни) виявили в Чечні. Ба більше, її геолокація вказала, що її притягнули на територію фірми, яку пов’язують із Рамзаном Кадировим, главою Чеченської Республіки. Однак користуватися нею окупанти однаково не зможуть — виробник дистанційно вимкнув машини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини