Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські зв'язки помічника Зеленського, імунітет Кабміну та спрощення для платників податків. Головне за 4 жовтня

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Журналісти програми «Схеми», попри заяви глави Офісу президента Андрія Богдана про те, що ЗМІ владі не потрібні, продовжують виконувати свою корисну роботу. Вони знайшли докази того, що найближчий помічник президента пов'язаний діловими стосунками з людьми, близькими до Володимира Путіна. Напевно, чиновнику це зіпсує життя. А ось прем'єр-міністр Олексій Гончарук може на деякий час спокійно видихнути. Парламент підтримав його програму дій уряду, а отже не зможе відправити Кабмін у відставку протягом найближчого року.

Новини коротко

Кабінету міністрів дали добро на виконання планів. Верховна Рада проголосувала за програму дій уряду на найближчі п'ять років. Згідно з нею, Кабмін Гончарука хоче досягти наступного року зростання ВВП на 5%, а щоріч потому – на 7%, так, щоб за п'ять років показник збільшився на 40%.

Головним завданням уряду прем'єр-міністр вважає боротьбу з бідністю, оскільки сьогодні понад десять мільйонів українців живуть на суму, яка є нижчою за прожитковий мінімум.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Схвалення цієї програми означає, що нинішній склад уряду на рік отримує імунітет до відставки.

Гончарук також закликав парламентарів припинити розглядати законопроєкти у «турборежимі», а натомість працювати більш вдумливо.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Помічника Зеленського спіймали на бізнес-зв'язках з прокремлівським російським підприємцем. У Андрія Єрмака є спільний бізнес з росіянином Рахамімом Емануїловим. Про це йдеться в сюжеті програми «Схеми». Емануїлов та Єрмак володіють консалтинговою компанією «Інтерпромфінанс Україна».

Крім того, Емануїлов спільно з сенатором Камчатського краю Валерієм Пономарьовим є бенефіціаром російського «Інтерпромбанку». А дочка Пономарьова має віллу в Іспанії, яку приписували Володимиру Путіну. У програмі також описуються зв'язку Єрмака з іншими російськими чиновниками.

Єрмак пояснив, що «Інтерпромфінанс Україна» 20 років тому допомагав зареєструвати його батько, і що вона не веде діяльності. А сам він з російським чиновником не пов'язаний.

Проте журналісти «Схем» кажуть, що у Єрмака та в російського чиновника є дві компанії. Одна дійсно не показувала доходів з 1999 року. Але друга за 12 років заробила 40 млн грн.

Верховна Рада об'єднала рахунки для сплати різних видів податків. Парламентарії проголосували за законопроєкти №1049 і №1051. Вони вводять єдиний рахунок для сплати податків і зборів, а також ЄСВ. Нові норми повинні вирішити проблему переплати податків, коли у підприємця на одному рахунку виникла переплата, а на іншому — недоплата. Тепер, якщо підприємець зарахує кошти на єдиний рахунок, його податкове зобов'язання буде вважатися виконаним.

Німецькі промисловці заявили про подорожчання газу через суперечки між «Газпромом» і «Нафтогазом». Голова правління однієї з найбільших європейських нафтогазових компаній Wintershall Dea Маріо Мерен заявив: «З урахуванням досвіду холодної зими 2017-2018 років, коли на повну потужність працювали і «Північний потік», і газотранспортна система України, і Opal, зростання цін може бути істотним».

«Інтерпайп» реструктуризувала заборгованість. Компанія мільярдера Віктора Пінчука заявила, що всі сторони виконали угоду про реструктуризацію єврооблігацій на $200 млн з купоном 10,25% і погашенням у 2017 році. Interpipe Holdings Plc. замість цих єврооблігацій випустить нові — на $309,2 млн, з інструментами відновлення вартості на 3,1 тис. Нові облігації повинні бути погашені наприкінці 2024 року. Ставка за ними складає 10,25%.

Коментарі

Всі новини