Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Помічник Володимира Зеленського має бізнес-зв’язки з наближеними до Кремля людьми — «Схеми»

Андрій Єрмак Фото: УНІАН

Андрій Єрмак Фото: УНІАН

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак має спільний бізнес з росіянином Рахамімом Емануїловим, який пов'язаний з російською владою, повідомила програма «Схеми».

Зокрема, Емануїлов та Єрмак володіють компаніями «Інтерпромфінанс Україна», яка займається комерційним консультуванням, та «М.Є.П».

До цього, у 2001 році вони спільно володіли в Україні компанію «Медійна група європейського партнерства», яка спеціалізується на виробництві фільмів, свідчать дані YouControl.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Згідно з реєстром юридичних осіб Росії, Рахамім Емануїлов є бенефіціаром компанії «Інтерпромторг», яка значиться серед засновників російського «Інтерпромбанк». Іншим акціонером цього банку є член партії «Єдина Росія», член Ради Федерації, сенатор від Камчатського краю Валерій Пономарьов. Він також відомий тим, що його дочка є власницею вілли, яку деякий час приписували Путіну в Іспанії.

Серед членів ради директорів цього банку також є Іван Садчиків — зять першого заступника керівника апарату уряду Російської Федерації Сергія Приходько.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Окрім цього, Емануїлов має зв’язки з однокурсником президента РФ Володимира Путіна Ільгамом Рагімовим.«Якщо ми подивимось на склад акціонерів «Інтерпромбанку» чи навіть на раду директорів, донедавна у її складі був і сам Ільгам Рагімов, і Ніколай Єгоров, інший однокурсник Володимира Путіна», — говорить журналіст-розслідувач російського видання Meduza Іван Голунов.

Сам же Єрмак не відкидає зв’язки з Емануїловим та називає його знайомим свого батька. За його словами, він 20 років тому допомагав йому зареєструвати в Україні компанію, яка мала займатись консультаційною діяльністю з питань торгівлі.

Однак, ніякої господарської діяльності через цю компанію не проводилося, а спілкувався він з Емануїловим востаннє десять років тому, повідомив Ермак.

За інформацією «Схем» помічник президента зі знайомим свого батька є співзасновниками в двох компаніях. Дійсно, одна з них з 1999-го року не показувала доходів. Інша за 12 років існування заробила майже 40 млн грн.

Коментарі

Всі новини