Facebook Pixel
IT

Мінцифри запропонувало Google виправити рекомендований для українців російський контент в YouTube

Міністерство цифрової трансформації запропонувало американській корпорації Google залучити для підбору рекомендованого контенту для українських версій YouTube та YouTube Music незалежних редакторів із нашої країни.

Це пов'язано з тим, що наразі на стартових сторінках сервісів українським користувачам пропонується переважно російський контент, йдеться на сайті міністерства за підсумками зустрічі віцепрем'єр-міністра — міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, його заступника з питань розвитку IT Олександра Борнякова з віцепрезидентом Google з міжнародних справ і громадської політики Караном Бхатія.

«Зараз на стартових сторінках нашим користувачам пропонується російський контент, що неприпустимо, коли в Україні йде війна. Тому запропонували Google залучити незалежних українських редакторів, які займатимуться добором контенту», — йдеться в повідомленні.

Крім того, на зустрічі обговорили ймовірність оптимізації співпраці із застосунком «Дія».

Quote«Україна вже стає потужним IT-хабом у Центральній і Східній Європі. Для цього ми запускаємо Дія City — спеціальний правовий режим для IT-компаній, який забезпечить сприятливі умови для того, щоб у нас створювалося більше продуктових компаній, а міжнародні працювали в Україні за чіткими і зрозумілими світу правилами гри», — заявив Борняков.

Контекст. Раніше повідомлялося, що компанія Google тестує доступніший варіант преміумпередплати на YouTube, який пропонує перегляд без реклами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉